Dzień Kobiet z Klubem Seniora.

8 marca 2022 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem we współpracy z Klubem Seniora oraz domem kultury zorganizowały Dzień Kobiet.

Przybyłych na spotkanie gości powitał dyrektor domu kultury Pan Jakub Dobrzyński oraz kierownik biblioteki Pani Wiesława Grabowska. Następnie dyrektor domu kultury złożył życzenia wszystkim Paniom obecnym na sali z okazji ich święta oraz obdarował symbolicznym tulipanem.

Spotkanie uatrakcyjniła Grupa Teatralna "ZAMASKĄ" działająca przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Poświętnem, która rozbawiła publiczność kabaretowym występem pt. "Próba teatru" przygotowanym pod kierunkiem Pani Katarzyny Pietryńczak.

Panie z Klubu Seniora działającego przy miejscowym domu kultury przygotowały słodki poczęstunek.