Zajęcia stacjonarne w ramach projektu Nasza Mała Biblioteka.

15 marca 2022 r. bibliotekę odwiedzili bardzo mili goście.

Na zajęcia do biblioteki w ramach projektu Nasza Mała Biblioteka przybyła klasa III ze Szkoły Podstawowej w Poświętnem.

Dzieci na początku zostały podzielone na różnokolorowe grupy, co było dla nich pewnym zaskoczeniem. Następnie w grupach tworzyli wspólnie kolorową krainę, którą w swojej podróży odwiedził Zielony Stworek.

Wykonane przez siebie podczas zajęć kolorowe krainy, które odwiedził Zielony Stworek z książki "Zielony wędrowiec" autorstwa Liliany Bardijewskiej zaprezentowali w formie sesji zdjęciowej.

Na zakończenie spotkania, aby podkreślić, że dzieci znajdują się w bibliotece, gdzie główną rolę odgrywa książka, została odczytana dalsza historia Stworka.

Dziękujemy bardzo Pani Magdzie Kućmierowskiej za przybycie z dziećmi na zajęcia do biblioteki.