Ferie zimowe 2023 w bibliotece.

Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem podczas ferii zimowych oferowała swoim użytkownikom przestrzeń do zajęć.

Podczas ferii w bibliotece można było twórczo spędzić czas grając w miasta - państwa, bądź pograć w inne dostępne gry, albo po prostu porozmawiać z rówieśnikami.

Grupa Teatralna ZAMASKĄ rozpoczęła pracę nad nowym przedstawieniem, które zostanie zaprezentowane lokalnej społeczności. Na pierwszym spotkaniu młodzież zajęła się czytaniem scenariusza, poznaniem swoich postaci oraz pierwszymi próbami odegrania scenek.

Dzieci uczestniczące w zajęciach organizowanych przez dom kultury przybyły do biblioteki, aby poznać teatrzyk Kamishibai oraz samodzielnie przeczytać bajkę (dla chętnych). Dzieci wykonały zakładki do książek, malowały obrazki oraz skorzystały z szeregu gier i zabaw dostępnych w bibliotece.

Grupa młodzieży spędziła jedno popołudnie na poznaniu Robotów Dash i Dot oraz zabawie z wykorzystaniem  różnego rodzaju ciekawych akcesoriów dostępnych z robotami oraz maty edukacyjnej.