Warsztaty teatralne w ramach projektu PIKtoGRAmy.

18 września 2021 r., w sobotnie przedpołudnie, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Poświętnem odbyły się warsztaty teatralne w ramach konsultacji dla teatrów amatorskich dzieci i młodzieży z naszego regionu.

logo_pik_poziom.jpg

Konsultacje prowadzone są przez Podlaski Instytut Kultury w ramach projektu PIKtoGRAmy.

Grupa Teatralna ZAMASKĄ działająca  przy bibliotece od 2018 r. miała okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach teatralnych. Dzięki takim konsultacjom i pracy z wykwalifikowanym instruktorem teatralnym, młodzież mogła poznać nowe techniki pracy w teatrze, zachowania na scenie oraz utrwalić już posiadana wiedzę. Zdobyte doświadczenie podczas warsztatów z pewnością przełoży się na dalszą pracę grupy teatralnej, która z nowymi pomysłami będzie realizować kolejne ciekawe projekty sceniczne.

Dziękujemy Pani Mili Wyszkowskiej, instruktorowi do spraw teatralnych Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku, za przeprowadzenie warsztatów oraz za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem.