Piosenka o Bibliotece pt. "Mądra rzeka".

Maj to Święto Bibliotek, w związku z czym mamy dla naszych małych czytelników piosenkę do wysłuchania.

W maju przypada Dzień Bibliotekarza i Bibliotek oraz realizowany jest Tydzień Bibliotek. W związku z tym, ze maj jest poświęcony bibliotekom, otrzymaliśmy od pisarki Pani Edyty Zarębskiej (Babci Gruni) wraz z zespołem (Śpiewająca Biblioteka) piosenkę o Bibliotece, w nowej wersji z bajkowym wideoklipem wraz z życzeniami.

Jest to piosenka edukacyjna promująca czytelnictwo wśród dzieci. Opowiada o wartościach zawartych w książkach i zachęca do odwiedzania biblioteki. W ciekawy sposób pokazuje drogę od zdobywania wiedzy do spełniania marzeń.

Zachęcamy do posłuchania i zapraszamy do naszej biblioteki! Wystarczy klinkąć w obrazek.