Akcja czytelnicza 52 Book Challenge PL.2023 - podsumowanie.

Podsumowanie czytelniczego wyzwania organizowanego przez 52 Book Challenge PL w 2023 r.

W 2023 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem po raz kolejny przystąpiła do czytelniczego wyzwania organizowanego przez 52 Book Challenge PL.

W związku z akcją część bardzo aktywnych czytelników biblioteki postanowiła podjąć czytelnicze wyzwanie i przeczytać 52 książki w ciągu roku.

52 i więcej książek przeczytało sześć Pań, które zapełniły swoje listy przeczytanych książek i otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.Najaktywniejsza czytelniczka przeczytała 176 pozycji.

Podsumowanie akcji nastąpiło w 2024 r.

Serdecznie gratulujemy i życzymy równie czytelniczego 2024 roku!!! Zapraszamy do udziału w akcji, którą biblioteka będzie kontynuować..