Darowizna dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Poświętnem.

Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem otrzymała darowiznę od Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej na realizację projektu „W trosce o tradycję – międzypokoleniowe ETNOinspiracje”.

logo-fundacja-lotto-jpg.jpg

Projekt „W trosce o tradycję – międzypokoleniowe ETNOinspiracje”, który został złożony do Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej otrzymał przychylność Komisji, dzięki czemu biblioteka otrzymała darowiznę w wysokości 7 830 zł na działania.

Projekt będzie trwał od września do grudnia 2023 r. i skierowany jest do różnych grup wiekowych mieszkańców Gminy Poświętne. W ramach projektu zaplanowane są różne warsztaty (tworzenia biżuterii, papierowej wikliny, dacopauge, ozdób choinkowych) oraz zajęcia edukacyjno - plastyczne, jak również wyjazdy szkoleniowe.

Informacje nt. projektu będą  ukazywały się na bieżąco na stronie www biblioteki i w mediach społecznościowych.